Home Гроші Парламент готується ліквідувати соціальні пільги українців – Томенко

Парламент готується ліквідувати соціальні пільги українців – Томенко

182

Віце-спікер парламенту Микола Томенко прогнозує, що на поточному тижні парламент ліквідує більшість соціальних пільг.

Про це він сказав на брифінгу у Верховній Раді.

"Я не пам’ятаю жодного дня в парламенті, коли за день сесійного засідання були ліквідовані соціальні права практично по всій лінії координат. Крім того, зараз завершується розгляд законопроектів, якими стартує оптимізація, а точніше ліквідація та перепрофілювання охорони здоров’я", – підкреслив він.

За його словами, іншим законом влада хоче негайно легалізувати продаж землі вже з 1 січня 2012 в законі про державний земельний кадастр.

"Законом з одного боку вводиться значна кількість платних послуг у роботі, навіть процедура оформлення землі. Вибудовується така система роботи, за якою можна частково легалізувати роботу з землею сільгосппризначення. Закон фактично фіксує запуск повноцінного функціонування ринку землі", – підкреслив він.

"Зараз владу цікавить, скільки дати землі у ті руки, які хочуть її отримати. Ми з експертами аналізували ситуацію. Вони говорять, що всім членам Партії регіонів не вистачить землі. Напевне вона дістанеться тільки членам політбюро і керівникам партійних обкомів в областях", – додав Томенко.

Нагадаємо, що на цьому тижні Верховна Рада має розглянути законопроект 7562, який передбачає, що обсяг фінансування пільг буде затверджуватися Кабміном.

За матеріалами:  Gazeta.ua

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here