Головна Гроші Скільки коштують сезонні овочі та фрукти на ринку в Житомирі? Огляд цін

Скільки коштують сезонні овочі та фрукти на ринку в Житомирі? Огляд цін

1002
0

У Житомирі на ринку, попри війну, українських та імпортних овочів і фруктів вистачає. Щоправда, ціни вищі, ніж минулого року.

Продавці розповідають, що зараз житомиряни найчастіше купують полуницю та помідори.

Продають на ринку вже і турецькі кавуни (45 грн/кг) та дині (70 грн/кг).

Також знову з’явилася дефіцитна ще два тижні тому кам’яна сіль. Вона запакована в крафтовий пакет і коштує майже 60 гривень. 

Продавчиня Ярослава у коментарі Першому житомирському каже, що часто запитують за полуницю та черешню. Житомиряни хочуть домашнього, щоб без хімії:

«Сезонні – це полуниця, 85 гривень за кілограм, черешня (велика, маленька) – 110 гривень. Найбільший попит серед житомирян – це все ж полуниця та зелень. Багато хто запитує про домашні овочі та фрукти і без хімії».

Віталій каже, що продукти привозить з Одеси. Зараз у війну трохи складно з логістикою. Але він обирає тільки українських виробників.

«Помідори, огірок та капуста. Огірок – 78, помідор – 77». Привозимо майже все з Одеси. Овочі там дешевші та без хімічних домішків. Адже наше українське – найкраще серед всіх закордонних товарів», – розповів продавець. 

Житомирянка Марина розповідає, що ціни ростуть. Наводить приклад із сіллю: 

«Все росте, нема контролю цін, що хочуть, то і роблять. Люди страждають. Ідеш на ринок, а тут все дорожчає. Навіть та сіль – 55 грн за кілограм – це ж страшно».

Сіль на ринку після шаленого попиту вже є і продається чи не на кожному кроці – від кілограмових пакетів до великих мішків.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here