Home Гроші У Житомирі зроблять капітальний ремонт на 20 вулицях, а траса Житомир-Бердичів буде...

У Житомирі зроблять капітальний ремонт на 20 вулицях, а траса Житомир-Бердичів буде не гірша за Кив-Чоп

126

У 3-місячний термін у підпорядкування Житомирської області передадуть дороги обласного та місцевого значення в регіоні.

Про це сьогодні на сесії Житомирської облради повідомив голова Житомирської ОДА Сергій Рижук, цитує УНІАН.

За його словами, у відповідь на клопотання ОДА та ряд відповідних звернень до уряду в 3-місячний термін у підпорядкування Житомирської області будуть передані дороги обласного та місцевого значення, що дозволить утримувати дороги області в кращому стані, ніж зараз.

«Фінанси і дороги будуть передані нам, і ми будемо нести відповідальність, яка буде персональною», – уточнив губернатор.

Він розповів також про свою зустріч з прем’єром Миколою Азаровим і виділення грошей на ремонт доріг в області. Так, лише в Житомирі в цьому році за кошти держбюджету планують капітально відремонтувати 20 вулиць, прозвучало на сесії.

Рижук також уточнив, що тепер керівництво області вирішує питання про переведення витрат на ремонт доріг в захищені статті бюджету, за якими казначейство не має права затримувати платежі.
Про ситуацію з фінансуванням ремонту доріг регіону розповів депутатам на сесії директор департаменту промисловості Житомирської ОДА Василь Сухораба.

«230 000 000 гривень грошей виділено лише на ремонт дороги бердичівського напрямку Житомир-Бердичів, і ця дорога буде зроблена за принципом траси Київ-Чоп, вона буде завершена до кінця цього року», – сказав він.

Як повідомлялося, раніше прем’єр-міністр України Микола Азаров ініціював зміну державного управління автодорожньої галуззю за допомогою, насамперед, поділу функцій проектування будівництва і прийому в експлуатацію автомобільних доріг.

 


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here