Головна Війна У Житомирі можна купити брелок із крила СУ-25: всі кошти підуть на...

У Житомирі можна купити брелок із крила СУ-25: всі кошти підуть на 95 бригаду

1484
0

В асортименті компанії «B1000 laser», яка спеціалізується на лазерному гравіюванні, з’явилася лімітована колекція брелоків. Їх виготовили із крила знищеного українськими військовими російського літака «СУ-25» і тепер продають, аби зібрати кошти для потреб десантників 95 бригади.

Придбати такий можуть всі охочі, але з обмеженням – не більше 3 на одну адресу. Вартість – 1250 гривень. Абсолютно весь прибуток піде на підтримку військових. Таку ініціативу «B1000 laser» впроваджує спільно з «Фондом громади Житомира», який із перших днів війни допомагає підрозділам військових на різних напрямках, бійцям ТРО, внутрішньо-переміщеним особам та жителям деокупованих регіонів.

У Житомирі брелоки можна придбати щоденно з 10 години в магазині «B1000 laser», який знаходиться у ТРЦ «Глобал» у напрямку від супермаркету «Ашан» до ковзанки. Також передбачена доставка покупцям поштою в інші міста країни.

Усього таких брелоків, зазначають представники сервісу з лазерного гравіювання, буде 250 штук. У планах продовжити їх виготовлення, коли матимуть необхідний матеріал. 

«Ми хотіли допомогти нашій державі та її захисникам на шляху до перемоги і шукали можливість  вискористати наш бізнес задля цього.  Ідея виставляти трофейну ворожу техніку чи спорядження як експонати  в музеї, лоти для благодійних розіграшів, брати за основу для виготовлення сувенірної продукції або прикрас – не нова. Знайомі поділилися інформацією про проєкт, в рамках якого продавали уламки зі збитого гелікоптера  російських військових. Ми взялися за пошуки матеріалу для своїх виробів, – розповідає співробітник «B1000 laser». – Із крила збитого літака  зробили 250 унікальних брелоків із гравіюванням «Уламок СУ-25 окупантів. Підтримую ЗСУ». Їх можна купити для себе або в подарунок. Формували ціну таким чином, щоб це було доступно для кожного і разом з тим зібрати кошти для 95-ки. Отримати брелок після оплати можна протягом трьох днів».  

Щоб стати власником брелока, треба зробити донат і внести особисті дані для доставки у форму. Далі «B1000 laser» надсилає вам брелок, а зібрані від продажу цієї партії кошти переказує на рахунок «Фонду громади Житомира». У свою чергу волонтери консультуються із військовослужбовцями і купують необхідні для них речі. Після завершення акції організатори збору оприлюднять детальний звіт про витрачені кошти.

Умови отримання брелока: заповніть форму з даними для доставкиа також поповніть банку на суму 1250 гривень одним платежем, обов’язково вказавши в коментарі до платежу «Прізвище та ім’я отримувача», інакше вся сума буде передана на потреби ЗСУ без можливості отримати брелок.

Якщо сума донату менша за 1250 грн, ви не отримаєте брелок і ці кошти будуть передані на потреби ЗСУ. За кожен донат ви отримаєте відповідну кількість брелоків, кратну 1250 гривень від суми донату. Максимальна кількість брелоків на одну адресу – 3 штуки. Якщо загальна сума донатів перевищує 3750 гривень, ви всеодно отримаєте 3 брелоки. Сума, яка перевищує 3750 грн, так само буде витрачена на допомогу армійцям.

Нагадаємо, що за донейт на ЗСУ житомиряни можуть придбати зірку та назвати її своїм іменем. Волонтери БФ  «TERRITORY UA», які співпрацюють із міжнародною неприбутковою організацією,  що займається дослідженням космосу, запровадили акцію «Зірковий донейт». Кожен, хто робить благодійний внесок, має право, звернувшись до них, дати ім’я одній із зірок та протягом декількох днів отримати сертифікат. Ім’я зірки вноситься до міжнародного реєстру зірок, а зібрані кошти йдуть на закриття потреб ЗСУ.

Юлія Демусь

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here