Головна Гроші У Житомирській ОДА пояснили, чому відмінили тендер на ремонт Музею космонавтики

У Житомирській ОДА пояснили, чому відмінили тендер на ремонт Музею космонавтики

631
0

Житомирська ОДА не відмовляється оновлювати приміщення Музею космонавтики. Тільки тепер там планують не капітальний ремонт, тендер із якого відмінили після того, як став відомий переможець, а реставрацію. Адже згідно розпорядження голови ОДА Віталія Бунечка, Музей космонавтики внесли до Переліку об’єктів культурної спадщини як щойно виявлений.

Про це розповіла у коментарі Першому житомирському директорка департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА Інна Хоменко:

«Згідно розпорядження голови Житомирської ОДА, цей об’єкт включено до об’єктів культурної спадщини. Тому на таких об’єктах виконуються лише ремонтно-реставраційні роботи. Так як у нас був капітальний ремонт, тому недоцільно його застосовувати до такого об’єкту. Будинок Корольова і був об’єктом культурної спадщини, тому там була оголошена закупівля на ремонтно-реставраційні роботи».

За її словами, повторний тендер на реставрацію буде оголошено після виготовлення проєкту.

Цікаво, що розпорядження про “щойно виявлений об’єкт культурної спадщини” – Національний музей космонавтики губернатор підписав 27 серпня, через 11 днів після розкриття тендерних пропозицій  (протокол розкриття від 16 серпня). Крім того, 6 вересня (після підписання розпорядження про культурну спадщину) департамент опублікував протокол про намір укласти договір із переможцем тендеру.

Нагадаємо, раніше заступниця директорки музею Вікторія Четвертак розповіла, що ремонт планують у 2021 році:

«Я припускаю, що реконструкція почнеться не раніше наступного року, але я лише припускаю. Зараз ескізи на стадії розробки. У нас вже визначено переможця тендеру – це ТОВ “ТПК ЦЕНТР КОМПЛЕКТ”».

Очікувана вартість попереднього тендеру – 25 909 280 грн.

Читайте також – як зміниться Музей космонавтики після реконструкції та чи буде співпраця з Ілоном Маском.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here