Головна Гроші В області викрили 22-річного хлопця: ошукав пенсіонерів на понад 230 тис. грн

В області викрили 22-річного хлопця: ошукав пенсіонерів на понад 230 тис. грн

904
0

Телефонував пенсіонерам та говорив, що їх діти потрапили в ДТП 22-річний молодик на Житомирщині. Потім він приходив до них додому та забирав гроші нібито на лікування.

Зокрема, там повірила шахраю 82-річна бабуся. Вона заплатила парубку 30 тис. грн та 2,4 тис. дол за лікування доньки, яка нібито потрапила в ДТП. Досить швидко жінка зрозуміла. що це було шахрайство і набрала доньку, з якою все було добре. Однак хлопець уже встиг піти.

Про викриття шахрая, якому пенсіонери віддали понад 230 тис. грн, повідомили в поліції області:

“До пенсіонерки за грошима приходив 22-річний житель Чуднівської громади. Хлопця розшукали у м. Києві та доставили до поліційного відділення.

Він визнав свою провину та розповів, що знайшов такий «підробіток» у телеграм-каналі. Йому обіцяли роботу кур’єра з доставлення документів, а насправді довелося вдавати з себе медика та забирати гроші у пенсіонерів. Винагорода за такі відвідини його влаштувала.

Нині встановлено, що хлопець причетний принаймні до ще 2 подібних ошуканств жителів Житомирського району”.

Так цьому ж юнаку повірила 87-річна жінка, яка на лікування близької людини нібито після ДТП, віддала 67 тис. грн. Ще 40 тис. грн хлопець виманив у 70-річної жительки Брусилова.

Нині триває з’ясування всіх обставин та перевірки причетності підозрюваного до подібних правопорушень. Також поліцейські встановлюють інших учасників цієї злочинної схеми.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here