Home Гроші Житомирщина презентувала свій інвестиційний потенціал у Києві

Житомирщина презентувала свій інвестиційний потенціал у Києві

120
0

Вчора  у Дипломатичній академії при Міністерстві закордонних справ України в Києві з метою ознайомлення іноземних інвесторів із можливостями регіону відбулась презентація інвестиційного потенціалу Житомирської області, у тому числі міста Житомира.

Делегація Житомирської області  представили на Форумі 182 інвестиційні проекти загальною вартістю 4,4. млрд. дол. США. Саме ж місто Житомир запропонувало на розгляд інвесторів 17 проектів. 

«Сьогодні ми представляємо потужні інвестиційні  проекти. Серед головних із них є «Теплокомуненерго», «Водоканал», можливість промислового виробництва. Ми пропонуємо прозорі умови інвестування, чесну та результативну співпрацю, яка матиме швидку окупність і разом з тим дасть можливість місту піднятись до європейського рівня», – мовив Житомирський міський голова Володимир Дебой перед початком презентації.

Для Житомира цей Форум важливий тим, на думку керівництва, що надає можливості презентувати місто як обласний центр, місто із великими надходженнями інвестицій та перспективами розвитку. Нагадаємо, що нині Житомир займає перше місце в області за обсягами надходження прямих іноземних інвестицій.

Серед основних інвестиційних проектів Житомира – це і впровадження інноваційних технологій в системі тепло-забезпечення, що передбачає встановлення теплових насосів японського виробництва; і детальне планування району «Крошенський», що має на меті розміщення двох житлових кварталів з повним комплексом установ та підприємств місцевого значення.

Під час презентації відбулося урочисте підписання ряду угод та меморандумів щодо торговельно-економічного, науково-технічного та гуманітарно-культурного співробітництва, повідомило управління по зв’язках з громадськістю Житомирської місько ради.
Previous articleНУНСівець хоче легалізувати секс із 16-річними
Next articleПатріарху Кирилу вистелили 100-метрову червону доріжку в Луганську

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here