Home Кримінал На Житомирщині поліція перевіряє нові відомості про ймовірні порушення виборчого законодавства

На Житомирщині поліція перевіряє нові відомості про ймовірні порушення виборчого законодавства

112

 15 лютого до Черняхівського та Коростенського територіальних підрозділів поліції регіону надійшли 2 повідомлення про можливі порушення. Розпочаті відповідні перевірки.


За інформацією, що надійшла до Черняхівського відділення поліції, у райцентрі на двох вулицях з порушеннями (поза офіційно визначеними місцями) встановлено намети з агітацією за одного із кандидатів на пост Президента України. 

Вказані відомості належним чином зареєстровані. Поліція розпочала перевірку вказаного повідомлення.

Цього ж дня працівники Коростенського відділу поліції зареєстрували відомості за виявленим у загальнодоступній соціальній мережі відео, що може містити ознаки злочину проти авторитету органів державної влади. Триває перевірка.

Загалом станом на 15 лютого поліцією Житомирщини зареєстровано 33 повідомлення, пов’язані з імовірними порушеннями виборчого законодавства. У результаті проведених перевірок у 9 випадках складено адміністративні матеріали за ст. 212-13 (Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) КУпАП, ще у 3 – відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальні провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 296 (Хуліганство) ККУ. 

Відділ комунікації поліції Житомирської області
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here