Home Культура  «Корівка» – цукерки зі столітньою історією родом з Житомира. ФОТО

 «Корівка» – цукерки зі столітньою історією родом з Житомира. ФОТО

466

З нагоди професійного свята – Всесвітнього дня екскурсовода, який прийнято відзначати 21 лютого,   кваліфікований туристичний гід, дослідник-краєзнавець, викладач історії та політології, автор багатьох краєзнавчих книг Геннадій Махорін влаштував для житомирян екскурсійну прогулянку центральними вулицями міста.

Стартувала група із Замкової гори, а далі побували у костелі Святої Софії, біля Житомирського обласного краєзнавчого музею, на майдані Соборному, у костелі Святого Йоана з Дуклі, згодом перемістилися на Велику Бердичівську та Михайлівську. 

За словами Геннадія Махоріна, таким чином за дві години екскурсанти  могли дізналися цікаві історії про старост Житомирського замку, про видатного вченого-професора, який народився у так званому «будинку магістрату»,  а також де саме  на Замковій знаходився справжній магістрат. Крім цього, йшлося  про зв’язок президента Житомира, італійця за походженням, і заснуванням в місті першої на українських землях офтальмологічної лікарні  200 років тому, про старопольську традицію поховання сердець у стінах костелу Святої Софії,  про  життя канцлера при дворі короля Франції, одного із засновників Польської академії наук, який був єпископом кафедрального костелу Святої Софії, про славетних художниць із Житомира, творчість яких стала яскравим явищем у Франції початку ХХ століття, про чотирьох Нобелівських лауреатів, чий рід пов’язаний з Житомиром.  

Читайте також: Як виглядає всередині костел Святої Софії в Житомирі та 127-річний орган, що зберігся там. ФОТО

Не обійшлося під час прогулянки і  без солодких сюрпризів. Зокрема, зупинившись біля одного з будинків на Бердичівській, Геннадій Махорін почав  роздавати усім присутнім цукерками «Корівка» від відомого вітчизняного виробника.

Як виявилося, саме в Житомирі було запозичено рецепт цукерок, смак яких кожному знайомий з дитинства. Отож, на місці будівлі, на першому поверсі якої нині функціонує департамент освіти Житомирської міськради, раніше був старий будинок, куди до свого дідуся із Познані на гостину  приїздив  Фелікс Поморський (1895-1963) і його пригощали саме такими цукерками домашнього приготування, у складі яких всього три натуральні інгредієнти  –  молоко, цукор і вершкове масло.

Втім, він виявився досить заповзятим, тож заснувавши у 1920-х роках власну кондитерську,  почав у тому числі виробництво цукерок – м’якої карамелі (у твердішій оболонці вершкова тягуча патока в якості начинки), які отримали назву  «Korowka», а етикетку прикрасило зображення справжньої корови голштинської породи – як символ молочності, оскільки це найбільш поширена у світі молочна порода ВРХ. При цьому, в асортименті кондитер також мав, приміром, цукерки з какао бобів із додаванням кеш’ю чи інших продуктів, але в часи Другої світової та повоєнний період вони були малодоступні, а от для «Корівки» все необхідне було.

Читайте також: Зима нагадала про себе: на вулицях Житомира знову сніжно. ФОТОРЕПОРТАЖ

Фелікс Поморський (Фелікс Поморскі) зумів суттєво збільшити свої статки, переїхав ближче до Варшави і збудував велику фабрику. Тим часом, його «Корівку» стали виробляти і продавати в країнах Радянського союзу, скопіювавши навіть дизайн обгортки.

До слова, «Корівку» можна придбати нині в магазинах та маркетах по Україні, країнах Європи. Характерні зображення корівки та жовтий колір обгортки – головна ознака цукерок, незалежно від виробника. При цьому в мережі Інтернет є безліч рецептів та порад як приготувати «Корівку» вдома.

Юлія Демусь

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here