Home Люди Тепла погода наближається: в Житомирі очікується потепління з 20 по 25 лютого

Тепла погода наближається: в Житомирі очікується потепління з 20 по 25 лютого

375

Вже наприкінці лютого в Житомирі очікується потепління. Над нашою країною запанують повітряні потоки з півдня, які принесуть тепло навіть у північні регіони. Протягом тижня з 20 по 25 лютого синоптики прогнозують у Житомирській області мокрий сніг та невеликий дощ. Вночі температура коливатиметься від -5 до +5 градусів за Цельсієм, вдень – від 0° до 12° тепла. Про це у коментарі Першому Житомирському розповіла завідувачка сектору метеопрогнозів Житомирського обласного центру з гідрометеорології, Іраїда Єленевська.

Щорічно температура в лютому сягає 12-15 градусів тепла, а, наприклад, у 2008 році температура взагалі підіймалася до 17 град. Щодо цьогорічного лютого, то він не випадає з такого загального ряду сучасного клімату. Постійно відбувається протистояння теплих та холодних повітряних мас. Сьогодні нас зустрів сніжний ранок, але вже на Україну поширюється швидко тепла хвиля тепла із Середземного моря. Це дуже тепле та вологе повітря. Тобто найближчими днями, 21-22 лютого, на нас очікують періодичні дощі та підвищення температури”,- каже Іраїда.

Але вже у п’ятницю, 25 лютого, опади припиняються, буде більше прояснень.

25 лютого на завершення тижня до території Житомирщини, наблизиться новий атмосферний фронт. На цей раз він буде холодний, але ми ще залишимося в теплій повітряній масі. Вночі буде 4-6 градусів тепла, в день трохи прохолодніше, але все одно тепло для зими, +5-7 градусів. Але вже в окремих районах можливий дощ, і мінусом цієї ситуації стане підвищення швидкості вітра. Хоча він буде ще такого лагідного під дельного напрямку”, – розповідає Іраїда Єленевська, завідувачка сектору метеопрогнозів Житомирського обласного центру з гідрометеорології

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here