В Житомирі переформатують шкільні заклади

526

Шкільні заклади Житомира будуть переформатовані. До 2027 року Житомирською міською радою, спільно з департаментом освіти, планується створити, разом з уже існуючими, 5 профільних ліцеїв. 1 із закладів – ліцей №12, матиме гуманітарне спрямування.

Про це під час пресконференції повідомила засупниця Житомирського міського голови Марія Місюрова.

“Наші заклади, як вони називались школами – зараз ліцеї, будуть переформатовані. В планах, до 2027 року створити, і розвивати існуючі, 5 ліцеїв. Ліцей №1, наукові ліцеї при ЖДУ та Житомирській політехніці, ліцей №12 і ліцей №25”, – говорить Місюрова.

Відвідувачами профільних ліцеїв з 2027 року стануть учні 10, 11 та 12 класів, розповідає перша заступниця директора департаменту освіти Світлана Ковтуненко, адже саме у 2027 стартує новий етап державної програми “Нова українська школа” для профільних шкіл. Учні 1-9 класів навчатимуться у гімназіях.

Зокрема, починаючи вже з наступної навчальної кампанії у ліцей №12 перестануть набирати учнів 1 класу, залишаться лише середня та старша школи. Марія Місюрова зазначила, що майбутні першачки матимуть змогу навчатись у ліцеях №21 та 23. В ці ж заклади будуть переведені і вчителі початкових класів ліцею №12.

Детальніше дивіться у нашому відеоматеріалі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here