Home Місто «Корольов зробив Житомир відомим у всій Галактиці», – Лагута. ФОТО

«Корольов зробив Житомир відомим у всій Галактиці», – Лагута. ФОТО

175

У Житомирі тривають святкові заходи з нагоди Всесвітнього дня авіації і космонавтики та Дня працівників ракетно-космічної галузі України.

Зокрема, зранку 12 квітня у центрі міста відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника С.П. Корольову на майдані його імені, а також урочисте проходження та святковий виступ збірного військового оркестру Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова.

На заході були пристуні представники влади міста та області, громадських і ветеранських організаці, співробітники та курсанти військового інституту, працівники Музею космонавтики.

Також квіти поклали і до до бюсту С.П. Корольова біля Музею, де відкрилася виставка робіт учасників Міжнародного відкритого конкурcу творчих робіт, який присвячений 55-річчю першого польоту людини в космос.

Заступник голови Житомирської ОДА Ярослав Лагута вважає, що Житомирщина має пишатися своїм земляком. Цьогоріч заходи до Всесвітнього дня авіації і космонавтики аполітичні.

«Корольов зробив Житомир відомим не лише у всьому світі, але й у всій Галактиці», – зауважив Лагута.

Нагородження переможців конкурсу заплановано на 14.00, а з 12.00 до 19.00 на території біля Музею триватиме проект «ФОТОСУШКА».

Юлія ДЕМУСЬ
Більше фото в альбомі Першого житомирського у соцмережі

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here