Home Місто У першому кварталі жителі Житомирщини сплатили 47,9 млн. грн. військового збору

У першому кварталі жителі Житомирщини сплатили 47,9 млн. грн. військового збору

129

Тільки у березні відрахування військового збору платників Житомирщини склали 18,1 млн. грн., а в цілому у 2016 році до державного бюджету перераховано 47,9 млн. грн. цього податку. Порівняно з першим кварталом минулого року надходження зросли на 10,7 млн. грн., або 29 %.

Нагадаємо, що військовим збором обкладаються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних  виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри.

Оподаткуванню військовим збором підлягають також доходи, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг). У цьому випадку відповідальною особою за нарахування та сплату збору до бюджету є податковий агент, який зобов’язаний забезпечувати виконання податкових зобов’язань у формі та спосіб, визначені статтею 176 Податкового кодексу України.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here