Головна Місто Найсучасніші табло з прогнозом транспорту та додатковими функціями з’явились на ...

Найсучасніші табло з прогнозом транспорту та додатковими функціями з’явились на зупинках в Житомирі

57
0

Сьогодні, 12 вересня,  на громадській зупинці по вул.Театральній презентували відкриття проекту «Європейські електронні табло прогнозування», який здійснюється в рамках Бюджету участі.

Дізнатися реальний час прибуття транспорту, скористатися Wi-Fi, підзарядити мобільний пристрій чи навіть викликати поліцію – все це можливо за допомогою нових пристроїв, перший з яких представили на зупинці “Телецентр”.

На прикладі бюджету участі ми бачимо, що люди підтримують проекти зі змін в транспортній інфраструктурі. В минулому році одним з переможців бюджету участі став проект з розміщенням похвилинних розкладів руху громадського транспорту на зупинках. Цього року реалізовується проект встановлення табло прогнозування прибуття транспорту на зупинки. Всього впродовж місяця має бути встановлено ще 12. Місця розміщення охоплюють як центр міста, так і зупинки з найбільшим пасажиропотоком в спальних мікрорайонах”, – говорить заступник Житомирського міського голови Дмитро Ткачук.

Завдяки бюджету участі ми бачимо, що потрібно людям і ми, як влада, активно впроваджує ідеї житомирян. Запрошую житомирян прийти на голосування та підтримати транспортні проекти цього року з 1 по 10 жовтня”, – резюмував заступник міського голови.

Для мене було важливо, щоб проект був реалізований на високому рівні. Бачивши кращі європейські зразки і на вулицях і на виставках я впевнений, що у Житомирі з’являлись не просто якісь пристрої, а найкращі табло в Україні. Це стосується як їх дизайну, так і функціоналу”, – переконує автор проектної пропозиції Бюджету участі Владислав Пучич.

Відповідно до проекту табло показує вид транспорту (тролейбус/автобус), номер та назву маршруту, час фактичного прибуття на дану зупинку. Одночасно можна буде побачити інформацію про 5 найближчих транспортних засобів.

В електронні табло вмонтовані камери відеонагляду, які інтегровані у систему “Безпечне місто” з подачею “картинки” до поліції та міської ради. Також на стійці табло розміщена “тривожна кнопка” із двостороннім голосовим зв’язком за допомогою якої можна викликати поліцію. USB-підзарядки для мобільних пристроїв цілком безкоштовні, як і швидкісний Wi-Fi на професійному обладнанні. Табло відображають не лише номери, а й назви маршрутів, що дозволяє гостям міста краще орієнтуватись у Житомирі.

Приємно, що наразі житомиряни можуть бачити реалізацію тих проектів бюджету участі, за які голосували минулого року. Це справді корисний проект, який робить наше місто більш зручним і цивілізованим. Впевнений, такі табло повинні бути на кожній зупинці у Житомирі”, – стверджує голова Координаційної ради з питань впровадження Бюджету участі Андрій Шелестюк.

Постачальником конструкцій є місцевий виробник – ТОВ “Дозор Україна”. Вартість закупівлі складає 925 тисяч гривень. Завдяки зниженню ціни про торгах у системі ProZorro економія по проекту склала 62 тисячі гривень.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here