Головна Місто Після реконструкції ГКНС скидів нечистот у річку не буде, – підрядник. ВІДЕО

Після реконструкції ГКНС скидів нечистот у річку не буде, – підрядник. ВІДЕО

635
0

Питання реконструкції ГКНС у Житомирі – кричуще. За декілька місяців нечистоти зливали в річку близько десятка разів.

На якому зараз етапі роботи по реконструкції насосної станції, розповіли представники підрядної організації «ESOTECH» під час пресконференції у середу, 13 жовтня.  

«Наша робота полягає в тому, щоб замінити існуюче обладнання на більш нове. Мова про переоснащення та установку нових насосів, нових насосних агрегатів, колекторів, грабельних механічної очистки самої насосної станції», – пояснює менеджер сайту «ESOTECH» Стоян Разборник.

Насосна станція поділена умовно на дві частини – права і ліва.  Як пояснив представник підрядника, зараз проводяться підготовчі роботи зі встановлення третього насосу:

«На лівій частині вже встановлено всмоктувальний та напірний колектори, поставлено нові насосні агрегати, практично до кінця зроблена будівельна частина механічної очистки. Ми проводимо підготовчі роботи по встановленню напірного колектора ззовні та продовжуємо встановлення останнього – третього насоса. Після завершення реконструкції на лівій стороні насосної станції ми маємо поєднати роботу обладнання водоканалу і нове обладнання».

На питання, як вплинула екологічна катастрофа зі скидами нечистот на реконструкцію насосної станції, зазначили наступне:

«Я можу запевнити, що ми проводимо наради щодня і повідомляємо про плани виконання робіт. Відповідно до погодних умов, до того, як працює уже існуюче обладнання. Ми робимо все, щоб унеможливити повторення таких ситуацій».

Фахівець запевнив, що подібних викидів нечистот після реконструкції обладнання – не буде:

«Перед тим, як почати роботи, був розроблений проєкт, який пройшов експертизу, перевірялася відповідність обладнання, чи зможе воно впоратися з об’ємом води, який буде сюди подаватися, і ми запевняємо, що подібних ситуації з викидами не станеться, тому що у роботі буде 4 насоси та ще 2 насоси в резерві. Ми використовуємо найкраще обладнання, яке є на сьогодні на ринку».

Вартість реконструкції становить близько 3 мільйонів євро. Виділяє кошти уряд Словенії.

Нагадаємо, тиждень тому водоканал знову скинув неочищену каналізацію в Тетерів. У мерії зазначили, реконструкція ГКНС на водоканалі затягнеться мінімум до грудня.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here