Головна Місто Знову аварія на водоканалі – каналізація йде в р. Тетерів

Знову аварія на водоканалі – каналізація йде в р. Тетерів

622
0

На КП “Житомирводоканал” знову аварія, неочищена каналізація йде в р. Тетерів.

В черговий раз стався збій у роботі насосу, 7 жовтня о 6 год. ранку вийшов з ладу двигун, який перекачував стоки на очисні.

Водоканал повідомив про аварійний скид стоків Державну еконіспекцію.

“6 жовтня на ГКНС відбувся збій у роботі насосу №3 (унаслідок виходу з ладу підшипників). Ремонтна бригада демонтувала насос і доставила його в ремонтний цех. О 6 ранку вийшла з ладу ТВУ електродвигуна №1, який забезпечував перекачування стоків на очисні споруди каналізації.

Державну екологічну інспекцію Поліського округу повідомлено про аварійний скид. Лабораторія з вимірювання стічних, поверхневих та зворотніх вод спільно з лабораторією екологічної інспекції проведуть відбір води у р. Тетерів”, – повідомляють на водоканалі.

Наразі фахівці водоканалу ремонтують насос.

Про аварію повідомляють також активісти.

Сергій Ткачук у Фейсбук зазначив, що аварія сталася близько 5 ранку – перестала працювати головна каналізаційно-насосна станція міста Житомира.

Наразі працівники водоканалу проводять роботи з відновлення автоматики насосного агрегату №1 та заміни підшипників насосу №3.

Нагадуємо, за минулі два місяці вже було п’ять випадків скиду каналізації. Востаннє офіційно зареєстрували злив стоків 1 жовтня.

Разом із тим водоканал планують зобов’язати випустити в річку Тетерів понад 10 тис. кг риби.

Читайте також: Нікітін сміявся з екологічної катастрофи на річці Тетерів – екоінспекція

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here