Home Місто Прокуратура Житомирщини планує повернути державі турбазу та санаторій

Прокуратура Житомирщини планує повернути державі турбазу та санаторій

202

В Житомирській області підприємствами Федерації профспілок України безпідставно оформлено право власності на об’єкти загальнодержавного значення, внаслідок чого з власності держави вибули туристична база «Лісовий берег» та санаторій для батьків з дітьми «Тетерів».

Тому  прокуратурою Житомирської області заявлено до суду дві позовні вимоги про визнання відповідних рішень органів місцевого самоврядування недійсними та визнання права власності на вказані об’єкти за державою в особі Фонду державного майна України, а також  витребування із чужого незаконного володіння вищевказаних оздоровчих закладів, повідомив прокурор області Микола Франтовський. Усі позови розглядаються в рамках закону. Суд має прийняти остаточне рішення стосовно права власності на зазначені об’єкти.

В даному випадку позиція прокурора області Миколи Франтовського грунтується на тому, що державне майно повинне використовуватися усіма громадянами України, а не бути джерелом збагачення окремих керівників Федерації профспілок України.

  
Прес-служба прокуратури Житомирської області.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here