Головна Місто Резервісти 26-ї бригади проходять підготовку на полігоні. ФОТО

Резервісти 26-ї бригади проходять підготовку на полігоні. ФОТО

129
0

В 26 бригаді тривають заняття з вогневої підготовки, під час яких оперативний резерв впевнено згадує призабуті навички. Чоловіки, у яких вже є не тільки діти, але й онуки, з завзяттям вивчають матеріальну частину зброї та озброєння, ведуть стрільбу по мішеням, "гупають" з РПГ, "швиргають" гранати.

Той, хто проходив або проходить службу у Збройних Силах України знає, що однією з головних складових армії є процес постійного навчання військовій справі та удосконалення вже набутих навичок. Тому згідно розкладу занять проводяться: вивчення матеріальної частини зброї та озброєння, тактична медицина, мінна справа, топографія, психологічна реабілітація, вогнева підготовка, спеціалізація.

Оперативному резерву дуже сподобались заняття з вогневої підготовки під час якої хтось практикувався у стрільби із стрілецької зброї, хто згадував призабуті знання, але сподобалось без винятку усім.

Бойова підготовка в польових умовах йде по наростаючий і плавно переходить у тактичні навчання батарей, дивізіонів, бригади. Стрільба з гармат з закритих позицій і прямою наводкою, по нерухомих й рухомих цілям, з маршу в бій і стрімка зміна позицій. Причому не тільки вдень, але й вночі, як кажуть при світлі зірок.

Олег КАЛАШНІКОВ,
прес-служба 26 абр

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here