Home Місто Результати атестації: деякі міліціянти не відповідають займаним посадам

Результати атестації: деякі міліціянти не відповідають займаним посадам

103

У Новоград-Волинському міськвідділі міліції відбулося засідання атестаційної комісії за участі керівництва УМВС України в області. Переатестацію проходив особовий склад міськвідділу, – повідомляє СЗГ УМВС України  в Житомирській області.

Для участі у засіданні атестаційної комісії було залучено 106 працівників Новоград-Волинського МВ УМВС.

У ході переатестації вивчався рівень службової та професійної підготовки кожного працівника, його моральних та ділових якостей, аналізуються результати діяльності як усього підрозділу в цілому, так і окремих співробітників органів внутрішніх справ.

Про особистий вклад у загальні результати роботи доповідав кожен з працівників, що був запрошений до участі у засіданні атестаційної комісії.

– Такі заходи проводяться з метою безумовного забезпечення дотримання працівниками міліції прав і свобод громадян, подальшого вдосконалення та підвищення ефективності їх діяльності, зміцнення дисципліни і законності, професійного кадрового ядра, – прокоментував заступник начальника УМВС України в Житомирській області Микола Будзинський.

Відтак, за результатами позачергового атестування 99 працівників Новоград-Волинського міськвідділу внутрішніх справ було визнано такими, що відповідають займаним посадам. Чотири працівники за рішенням атестаційної комісії упродовж трьох місяців повинні визначитись із практичними результатами роботи.

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here