Головна Місто Рятувальники показали рибалкам як рятуватися із крижаного полону

Рятувальники показали рибалкам як рятуватися із крижаного полону

41
0

 Працівники Овруцького районного відділу Управління ДСНС в області провели профілактичне відпрацювання місць зимової риболовлі на водоймі поблизу села Шоломки Овруцького району.

З усіма відпочивальниками на Шоломківському озері були проведені роз’яснювальні бесіди щодо необхідності дотримання правил безпечної поведінки на льоду. Людям також були роздані листівки з рекомендаціями, як поводитись, перебуваючи на кризі, та що робити у випадку, коли людина провалилася під лід.

Крім цього, місцевим жителям та рибалкам рятувальники умовно продемонстрували декілька способів порятунку потерпілого, що опинився у крижаній воді.

Усі заходи були спрямовані на попередження випадків загибелі людей на воді та на усвідомлення громадянами небезпеки, яку приховує лід, що інтенсивно тане.

Рятувальники Житомирщини також занепокоєні тим фактом, що багато рибалок щодня виходять на тонку кригу водойм і при цьому взагалі не дбають про особисту безпеку.

Число людей, які перебувають на кризі акваторій у м. Житомир та області, поступово збільшується – особливо у вихідні дні. На жаль, не на кожному ставку чи річці є рятувальна станція, й не кожному пощастить мати поруч професійного рятувальника під час риболовлі.


У зв’язку з цим працівники ДСНС, спілкуючись із рибалками, звертають їхню увагу на тому, що безпечного льоду не існує. На багатьох водоймах теплі течії підмивають кригу знизу, тому вихід на такий лід, особливо на незнайомому водоймищі, може бути вкрай небезпечним, – пише прес-служба У ДСНС у Житомирській області.

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here