Головна Місто Сухомлин анонсував у Житомирі відродження ФК «Полісся»

Сухомлин анонсував у Житомирі відродження ФК «Полісся»

89
0

Уже незабаром у Житомирі відбудеться прес-конференція, під час якої презентують, форму гравців, емблему і сайт професійного футбольного клубу.

Про це під час брифінгу 5 липня повідомив міський голова Сергій Сухомлин. За його словами, таким чином відродять ФК «Полісся», що припинив своє існування десять років тому.

Нагадаємо, що навесні цього року створили муніципальний ФК «Житомир», який зіграв кілька ігор вдома та на виїзді, дебютувавши у аматорській лізі.

На цей клуб було виділено із бюджету міста 2, 5 млн гривень, але наразі витрачено лише трохи більше 100 тисяч, оскільки команда лише розвивається і усі витрати на проведення матчів, поїздку і підготовку футболістів покриваються за рахунок спонсорських коштів.

За кошти спонсорів існуватиме і професійний футбольний клуб «Полісся», гравців для якого готуватимуть у місцевій спортивній школі і у складі МФК «Житомир». Сухомлин відзначив, що з гравцями ФК «Житомир» контракти не підписувалися, а от у «Поліссі» все буде серйозно.

Одна з умов, завдяки чому команда зможе брати участь у подальших матчах, – сертифікація футбольного поля у місті. До осені мають завершити ремонт стадіону «Полісся», де й тренуватимуться футболісти.

Юлія ДЕМУСЬ

Читайте також: МФК "Житомир" готується до нового сезону в Гідропарку та на спортбазі в селі.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here