Головна Місто Закордонні благодійники назвали «Центр захисту тварин» у Житомирі кращим в країні

Закордонні благодійники назвали «Центр захисту тварин» у Житомирі кращим в країні

62
0

Міський голова Сергій Сухомлин  на початку травня цього року повідомив, що наприкінці  місяця в Житомирі розпочне роботу «Центр захисту тварин» по вул. Параджанова (Баранова), 87.  

З того часу  жодної інформації про офіційне відкриття  не було оприлюднено, втім, під час брифінгу 5 липня Сухомлин запевнив, що усі будівельні і ремонтні роботи в приміщенні  завершено, обладнання встановлено і Центр працює.  Там  передбачено притулок, центр стерилізації, діагностичний центр, а також цілодобовий прийом ветеринарних лікарів.

Його не поспішають презентувати громадськості, адже хочуть спершу провести благоустрій території, встановити дитячі майданчики, щоб житомиряни могли приїздити туди родинами з дітьми, провідувати тварин і забирати їх собі додому.

За словами Сухомлина, Центр матиме виховний характер. Діти з батьками зможуть бачити в яких умовах живуть тварини, яких забрали з вулиці, гратися з ними, вчитися гуманному поводженню.

Кілька собак із Центру після проведення усіх необхідних процедур уже забрали. Поки що Центр утримують виключно за волонтерські і спонсорські кошти, але після того як КП «Центр захисту тварин» рішенням депутатів міськради буде прийнято на баланс міста, фінансові  витрати йтимуть з бюджету.

Представники Міжнародної організації з захисту тварин «Чотири лапи», які зустрічалися із владою міста, запевнили, що Центр в Житомир – один з кращих в країні, тому мають намір представити цей успішний досвід реалізації проекту європейській спільноті.

Юлія ДЕМУСЬ

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here