Home Місто У Житомирі відкрили меморіальну дошку загиблому десантнику – 20 річному Артуру Пушанку....

У Житомирі відкрили меморіальну дошку загиблому десантнику – 20 річному Артуру Пушанку. ФОТО

237

У липні 2014 року в зоні проведення АТО на Луганщині загинув 20-річний сержант 1 батальйону 95 бригади Артур Пушанко.

Його група потрапила у засідку, виконуючи бойове завдання поблизу Лисичанська. Пушанко отримав важкі поранення, намагаючись витягнути з поля бою свого побратима.

Хлопець похований на Смолянському кладовищі в Житомирі, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

На фасаді Житомирського інституту медсестринства 4 травня відкрили меморіальну дошку своєму загиблому випускнику. У цьому навчальному закладі після школи Артур навчався на стоматолога, а потім пішов на строкову службу в 95 бригаду. Після завершення служби – підписав контракт і з початком бойових дій відправився разом зі своїм батальйоном у зону АТО. Там пройшов усі «гарячі» точки, але попри реалії війни, згадують побратими, Пушанко завжди був на позитиві, багато жартував, підтримував друзів. Кажуть, що був природженим воїном – сміливим і відчайдушним.

Батьки згадують, військова служба завжди цікавила сина. Свого часу він відвідував школу юних десантників, а потім була служба в 2 та 1 батальйонах легендарної 95 бригади.

Інститут медсестринства Артур закінчив із відзнакою. Керівник навчального закладу під час відкриття дошки згадував про здібного і відповідального студента, з яким пощастило бути знайомим і який став гордістю і прикладом для нинішніх студентів та співробітників інституту.

Юлія ДЕМУСЬ

Читайте також: Житомиряни зустріли з пологового сестер «кіборга» – трійнят Ільницьких.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here