Home Місто У Житомирі хочуть реставрувати Водонапірну вежу майже за 4 мільйони гривень

У Житомирі хочуть реставрувати Водонапірну вежу майже за 4 мільйони гривень

840

Житомирська міська рада в 2022 році планує відреставрувати Водонапірну вежу за 3,55 млн гривень. Про це зазначається в проєкті рішення сесії про затвердження програми розвитку туризму ОТГ на 2022–2024 роки

Директор комунальної установи «Агенція розвитку міста» Борис Пахолюк в коментарі Першому житомирському розповів, що через місяць буде готова проєктно-кошторисна документація щодо реставрації.

«Ми писали листа до міського голови про те, щоб нам виділили гроші і співфінансування на цей проєкт. Плануємо розпочати в цьому році реставрацію. Проте, поки у нас триває процес коригування проєктно-кошторисної документації.  Що конкретно будемо робимо чи змінювати?  Ми ще не прийняли рішення, як тільки ми завершимо коригування,  ПКД, а це – упродовж місяця. Тоді  зможемо озвучувати роботи, які розпочнемо у першу чергу. Ми попросили проєктанта розбити об’єкт на два етапи, тобто зовнішні роботи (фасадні) і внутрішні простори».

На три роки міська влада на розвиток туризму планує виділити 15 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що 15 вересня, Житомир відвідали учасники промотуру «Via Regia Ukraine – культурний та туристичний маршрут Ради Європи в Україні навідалися і до Водонапірної вежі.

Читайте також: 200 тонн води, VIP-кімната та голова лося – що ховається за стінами житомирської Водонапірної вежі

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here