Учора, 24 листопада, на будівлі драмтеатру в центрі міста з’явився банер «Велика реставрація. Програма президента України».

Раніше такий же банер повісили на будинку Корольова, за адресою: вул. Дмитрівська, 5.

Тепер величезний банер, придбаний за благодійні кошти підрядника, висить і на житомирському театрі. Вони будуть на будівлях до завершення реставрації.

Про те, хто розмістив ці банери «Першому житомирському» розповів прессекретар голови Житомирської ОДА Юрій Мельник:

«Ці банери повісили за благодійні кошти підрядника, який починає роботи на об’єкти. Житомирська ОДА надає їм макет, а вартість і те, хто відповідає за розробку банера – все це на підряднику. Ці банери – не зобов’язання. Кожна область, місто, виготовляє ці банери різним розміром, в основному для того, щоб інформувати про те, згідно якої програми ремонтується, реставрується чи будується той чи інший об’єкт», – пояснює він.

Банери висітимуть до закінчення реставрації. Під час ремонтних робіт їх можуть тимчасово знімати.

«Вони висітимуть там доти, доки не будуть завершені роботи по реставрації. Виключення – театр Кочерги, бо там мають проводити зовнішні роботи, то можливо його заберуть на певний період, а потім повернуть назад», – розповідає Юрій Мельник.

Цікаво, що навпроти драмтеатру з банером – ще один величезний банер із рекламою казино.

Нагадаємо, реконструювати Житомирський академічний український музично-драматичний театр імені І. Кочерги планують до 1 грудня 2023 року. Загальна вартість робіт – 122 млн грн.

Згідно із концепт-дизайном 2019 року, у драмтеатрі планували встановити поворотну сцену, глядацький зал із зоряним небом, панорамний ліфт, виставкову зону,  кав’ярню, рецепцію. Поруч із театром мала бути зона відпочинку.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here