У Житомирі з понеділка починається опалювальний сезон

301

У Житомирі з понеділка, 16 жовтня подадуть тепло в дитячі садочки, школи, лікарні та будинки, які підключені до цих ліній теплопостачання. Решта житлового фонду підключатимуть після соціальних об’єктів.

Відповідне рішення про початок опалювального сезону прийняли під час виконкому 13 жовтня.

“Ми вже повинні в понеділок для наших соціальних закладів починати опалювальний сезон. Перша лінія холоду пройшла, вона не дуже охолодила наше місто. Але друга хвиля вже буде більш потужною і затяжною. 

Ми поставили 43 генератори великої потужності, ще чотири машини на підході. Тобто все місто на 100% буде забезпечено альтернативними видами енергії. Ми отримали своєчасно від USAID американську допомогу і змогли дуже рано почати поточні ремонти, закінчено реконструкцію і кільцювання котелень.

Сьогодні ми почнемо розігрівати саму велику котельню. А в понеділок повинні дати тепло в дитячі садочки, школи, лікарні, перинатальний центр і в будинки, які на цих лініях”, – розповів директор КП “Житомиртеплокомуненерго” Дмитро Рогожин.

Нагадаємо, раніше керівник теплокомуненерго повідомляв, коли почнеться опалювальний сезон. За його словами, місто готове було до зими ще з 1 вересня.

Читайте також: Чи зростуть тарифи на тепло.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here