Home Місто Водоканал заявляє, що новий магістральний трубопровід прослужить 40-50 років

Водоканал заявляє, що новий магістральний трубопровід прослужить 40-50 років

225
0

Житомирводоканал ввів в експлуатацію останні замінені 435 м північного магістрального трубопроводу. Заміна мереж здійснювалася упродовж минулих 3,5 років – загалом оновили 10,5 км магістральних водопровідних мереж діаметром від 900 мм.

На водоканалі заявляють, що це має стратегічне значення для всього міста та слугуватиме 40-50 років.

“Цього тижня було введено в експлуатацію останню ділянку північного магістрального трубопроводу довжиною 435 м, прокладену по вул. Новосінній.

За час перебігу проєкту підрядна організація побудувала 73 (!) водопровідні камери, у кожній із яких встановлено сучасну якісну запірну арматуру – елементи  системи водогону, які забезпечать її ефективну роботу та обслуговування.

Аварійні трубопроводи були замінені на сучасні труби європейського зразка. Строк експлуатації таких трубопроводів – 40-50 років”, – повідомили на водоканалі.

На підприємстві переконують, що таким чином підвищиться надійність водопостачання для всіх житомирян.

Нагадаємо, 20 червня в Житомирі сталася аварія на каналізаційних мережах d1000 – стічні води під високим тиском пошкодили територію приватних будинків (повалені паркан, знесене дерево, плитка, альтанки та ін.), також нечистоти годинами стікали в річку Тетерів. Екологи взяли на дослідження проби води та грунту.

Previous articleУ Бердичеві хлопчик застряг у гойдалці, викликали рятувальників
Next article«Сади Перемоги», «Осінній затишок», «Романтична насолода»: житомирянка робить ферментовані чаї. ФОТО

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here