Головна Війна Як працюватиме центр для переселенців у Житомирі. ВІДЕО

Як працюватиме центр для переселенців у Житомирі. ВІДЕО

545
0

Центр розрахований на 44 особи. Тут є зони для сну, простір для дітей, кухня, санвузли, пральні та сушильні машини. Переселенців раз на день забезпечуватимуть гарячим харчуванням й даватимуть продукти для самостійного приготування їжі, а також забезпечуватимуть засобами гігієни. 

Перший житомирський побував на відкритті центру та поспілкувався з директором і його жителями.

Директор благодійного фонду “Карітас-Житомир” Олег Лучко  розповів, що його на будівництво центру надихнула  історія однієї родини, яка тікала від війни. 

 “До нас приїхала одна сім’я з Вишгорода. Родина, тікаючи від обстрілів, поїхала в   Іванків, але там потрапила під окупацію. Через два місяця вони вирішили втекти в Житомир.  Ця ситуація мене  зачепила за живе і я собі подумав: що потрібно для наших людей побудувати тимчасовий прихисток в Житомирі”. 

Мер Сергій Сухомлин розповів, що всі житомиряни допомагають переселенцям пережити їхню біду:

Я дуже добре розумію, що навіть такий чудовий центр не замінить їм рідних домівок. Сьогодні всі житомиряни можуть допомогти переселенцям, хоча б трішки прихистити заспокоїти. І вже завдання наших ЗСУ,  щоб вони вчасно повернутися додому. Якщо вони матимуть бажання  залишитися в Житомирі то я тільки за”.

Переселенка Світлана з Маріуполя їхали чотири дні до Житомира. Вона вражена гостиністю та доброю житомирян.

“В Житомир їхали 4 доби. Після того, як проїхали Запоріжжя нас добре зустріли запрошували  ночувати та годували. Ми раді, що вирвалися звідси.Ми переселенці ділимося інформацією один з одним та допомагаємо один одному”, – розповіла Світлана.

Читайте також: У Житомирі відкрили центр для переселенців: зони для сну, готування, простір для дітей

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here