Головна Гроші За брудну воду у серпні житомирянам зменшили платіжки на 1 гривню

За брудну воду у серпні житомирянам зменшили платіжки на 1 гривню

1036
0

Водоканал зробив перерахунок платіжок за серпень, адже тоді подавав брудну воду. Житомирянам зменшили плату лише на 1,38 грн. Саме стільки коштують 100 літрів води.

Про це повідомили Першому житомирському у пресслужбі водоканалу:

“Відповідно до рішення міськради, перерахунок здійснено з розрахунку 100 літрів води на одне домоволодіння. В платіжках він чітко відображений (в окремій графі). 100 літрів води коштує 1,38 грн”.

Натомість деякі житомиряни отримали на 80-100 грн більші платіжки, ніж минулого місяця. Це стосується тих господарств, які не користуються приладами обліку води.

На водоканалі рекомендують встановлювати лічильники і не мати проблем із нарахуваннями.

“У випадку, якщо у абонентів не встановлено прилад обліку води, нарахування не завжди здійснюється за нормативними показниками. Якщо у будинку встановлено загальнобудинковий прилад обліку води, то нарахування здійснюватиметься за його показниками.

Від показників будинкового лічильника віднімається сума показників квартирних лічильників та лічильників ФОПів, а отримана різниця розподіляється між споживачами, в квартирах яких не встановлено індивідуальний лічильник, пропорційно до кількості осіб, які фактично користуються послугами централізованого водопостачання.

От чому у деяких абонентів можуть бути більші нарахування”, – зазначила Сніжана Герасимчук, менеджерка зі зв’язків із громадськістю КП “Житомирводоканал”.

Читайте також: Місяць після забруднення Тетерева: воду не очистили, річку не зарибнили, йдуть суди

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here