Home Місто За тиждень в Житомирі полуниця подешевшала на 10 гривень

За тиждень в Житомирі полуниця подешевшала на 10 гривень

445

Ще минулого тижня в останні дні травня полуницю "з рук" на житомирських ринках продавали по 18-20 гривень за кілограм, розфасованих у літрові банки, а на рядах біля овочів по 24 гривні, проте зараз ягоди коштують в середньому 10-13 гривень за кілограм.

"Я вже зараз допродую свою домашню полуницю ранніх сортів. Спеціально посадила таку, щоб заробити більше, поки ще не завозять ягоди з області оптом. Найбільше продала наприкінці травня та 1 червня, коли по кілька кілограмів брали на шкільні свята та випуски до столу, –  розповідає продавщиця Ольга Іванівна. З собою на ринок бере на допомогу внучку,  щоб з самого ранку швиденко продати і повернутися  ще раз.   – Ми тут всі переживаємо, щоб більше дощу не було, бо і нам ягоду попсує, і покупців в сезон залишимо тільки на привізні черешні. Якщо йтимуть дощі, то ціну меншу за 12 гривень ніхто ставити не буде, але зараз вже ящиками звозять полуниці, то кожен намагається хоч на гривню спутити, тільки б не вертатися додому з товаром.

Зараз люди ходять, вибирають, але більше 2-3 кілограмів ніхто не купує. На варення і компоти десь вже можна купувати з наступного тижня – до 8 гривень впаде ціна, якщо буде сонячна погода.

Взагалі раджу їхати по ягоди на села, бо там значно дешевше і можна поторгуватися, адже не всі хочуть возитися по базарах".

Суниці продають на ринках  в Житомирі по 8 гривень за стакан, кілограмами ніхто майже не купує. Черешні можна знайти по 30 гривень, але в основному більшість в межах 20 гривень, перебрані можна купити за 12-16 гривень.

На прилавках зявляються персики.

Овочі за останній тиждень теж впали у ціні: огірки – 6,50-8 гривень, помідори 16-20 гривень,  молода капуста – 4-5 гривень за кілограм.

Юлія ДЕМУСЬ

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here