Головна Місто Житомиряни з обмеженими можливостями перевіряли доступність до закладів

Житомиряни з обмеженими можливостями перевіряли доступність до закладів

80
0
Вчора представники міської влади, депутатського корпусу та громадських організацій провели виїзне засідання комітету доступності маломобільних груп населення до закладів.
Обстежено залізничний та автобусний вокзали на рахунок того, як людям з особливими потребами діставатися до потрібних місць та без проблем пересуватися в будівлях, повідомляється на сайті міської ради.
 
Отже, обстеження залізничного вокзалу показало, що більшість загальних норм для людей зінвалідністю дотримано. Проте, були зроблені деякі рекомендації щодо покращення комфорту людей, а саме: для людини, яка вперше приїхала до Житомира бракує інформаційних знаків навігації. Тому доцільно б було розташувати такі знаки в приміщені та на фасадній частині вокзалу. Також проблемним питанням залишається туалетна кімната, яка повинна бути пристосована для маломобільних груп населення. 
 
Наступною зупинкою комітету став автовокзал. Рекомендацій зі сторони людей з особливими потребами було більше. Тут не відповідають нормам пандуси перед входом на вокзал, високий поріг центральних дверей, який не повинен перевищувати 2 см., відсутність знаків навігації, туалет, до якого можна дістатися, проте неможливо потрапити до кабінки людині у кріслі-візку. Проте, позитивним моментам виявилося те, що є група супроводу, яку можна викликати кнопкою і забезпечити безперешкодний доступ до перонів (там з пандусами все гаразд).
 
В цілому, керівництво і залізничного, і автобусного вокзалів прийняли рекомендації і обіцяли, в межах їх можливостей покращити умови для маломобільних груп населення. 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here