Home Місто Зібрані прихожанами Житомира 15 тисяч витратять на теплі речі для військових. ФОТО

Зібрані прихожанами Житомира 15 тисяч витратять на теплі речі для військових. ФОТО

111

 У присутності священослужителів різних конфесій, представників влади, волонтерів та журналістів 24 лютого в міськраді рахували кошти, які були зібрані в храмах Житомира під час поминальних служб та заходів із вшанування героїв "Небесної сотні".

Зокрема, таким чином за кілька днів вдалося зібрати 15 307 гривень. Ці гроші жертвували прихожани, а також люди, які взяли участь у спільній молитві на Соборному майдані ввечері 21 лютого, коли запалили зі свічок величезний жовто-блакитний тризуб.

На прохання в.о. міського голови Любові Цимбалюк після підрахунку кошти передали волонтерами, які розпоряджатимуться ними відповідно до потреб військовослужбовців Житомирщини. Представник БФ "Разом за справу" Іван Мартинчук склав протокол зустрічі, куди вписали тих, хто кошти передає  і відповідно тих, хто їх отримує. Він пояснив, що цей документ поширять через ЗМІ, а також надалі звітуватимуть про те, куди кошти були витрачені і хто конкретно отримав допомогу.

Нині вже надійшла заявка від керівництва 95 бригади, в якій просять медикаменти для бійців на передову. Їх приблизна загальна вартість станом на 20 лютого була близько 24 тисяч, а вже на вечір 23 лютого – майже 27. Співробітники аптеки, які робили розрахунки зауважують, що ціни змінюються щоденно.

Цю потребу пообіцяли закрити священики та прихожани Житомирської єпархії УПЦ МП. Присутній на зустрічі військовий 95 бригади Олександр від імені свого командира озвучив інші потреби своїх тооваришів. У зону АТО просить для них теплі речі – термобілизну, флісові костюми, а також спальники. За словами волонтерів, найбільш раціонально було б витратити зібрані кошти на флісові кофти й штани й купити їх максимальну кількість. В свою чергу десантник попрохав сприяти вирішенню питання і зі спальниками, в яких є дійсно велика потреба, а от коштують вони теж чимало.

Волонтери Ірина Коцюба та Олександр Зуб спільно з фондом "Разом за справу" уже в найближчий час, як тільки надійде офіційний лист із переліком потреб, готові закупити теплі речі. Однак, зауважують вони, існує ймовірність, що гроші витратять і на ліки для інших бригад, адже ситуація з медикаментами складна у всіх.

Юлія ДЕМУСЬ

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here