Home Люди Обдаровані діти Житомира отримали стипендії міського голови

Обдаровані діти Житомира отримали стипендії міського голови

51

У Житомирі в міській раді вручили стипендії мера 37 житомирським учням на загальну суму 87 тис. грн за участь у загальноміських конкурсах та олімпіадах, а також конкурсах МАН. Цю ж стипендію отримав наймолодший учень 3 класу, переможець конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

“Я отримав таку стипендію через те, що став переможцем міського конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Я хочу купити на ці кошти собі якусь іграшку або телефон”, – каже Владислав Корбійчук.

А також стипендії вручили й сестрам Катерині та Анні, які стали переможницями багатьох конкурсів з української мови та літератури. Дівчатка розповідають, що на ці кошти вони планують придбати нові гаджети.

“Можливо, куплю собі якусь техніку, телефон потрібно вже змінити. Дуже велика гордість переповнює, дуже велике щастя. Дуже радісно, що я тут, і що мої таланти та знання оцінюють таким чином”, – каже Катерина Пробатюк.


Анна ділиться, що на вручення стипендії їх запрошують не вперше. А ось до олімпіад вони готувалися заздалегідь.

“Ми готувалися до олімпіад дуже довго, кілька місяців. І коли нас запросили на вручення, була неабияка гордість, ми дуже вдячні за таку можливість. Ні, ми не вперше, вже декілька років ходимо на такі заходи. Але ось така велика сума для мене вперше”, – каже Анна Пробатюк.


Стипендію отримав і Андрій, який став переможцем всеукраїнської олімпіади з польської мови, зайняв перше місце. Хлопець розповідає, що на вручення прийшов підтримати його тато, який з гордістю підтримував його досягнення.

“Я вперше отримав таку стипендію, тому що тільки приїхав з Польщі. Вирішив одразу, що хочу далі займатися польською мовою. Тому було прийнято рішення піти на олімпіаду, і пройшов до всеукраїнського етапу. Я був дуже вражений, коли мій зауч розповів про те, що ми підемо отримувати стипендію. Це було дуже круто! Мене всі підтримували, зі мною сьогодні був мій батько, він ніби вже не плакав”, – каже Андрій.


Анастасія, дівчина, яка вже вдруге отримує стипендію за призове місце у четвертому етапі всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. Вона розповідає, що на подібні конкурси їздить часто, а на ці кошти планує купити собі косметику та одяг.

“Звісно, було приємно, адже це винагородження за твою працю, за твої старання, це дуже приємно! Нагороду отримую вже вдруге, минулого року я також отримувала, в кінці навчального року. Насправді, я щороку їжджу на олімпіади, і мені це подобається. Це захопливо, це новий досвід! Напевно, наступного року також буду брати участь”, – каже Анастасія Андрійчук.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here