Головна Освіта ДАІшники Житомирщини проводять уроки з безпеки руху

ДАІшники Житомирщини проводять уроки з безпеки руху

117
0
Восени в рамках проведення місячнику з безпеки руху тематичні уроки за участю представників ДАІ відбулися у більшості навчальних закладів області. Навчально-розважальні заходи для дітей молодшого шкільного віку були проведені в селах Броники та Нова Романівка Новоград-Волинського району. Тут школи знаходяться у безпосередній наближеності до автодороги Київ – Чоп. Ця профілактична робота знайшла своє продовження і в подальшому.              
 
9 грудня працівники управління ДАІ УМВС України в Житомирській області відвідали школи у селах Березівка та Василівка Житомирського району.   
 
Працівники ДАІ більше ніж по півгодини спілкувалися з дітьми в обох школах, розповідаючи їм, як правильно поводити себе у тій або іншій ситуації, що може виникнути на дорозі. Разом з правоохоронцями діти повторювали вже відомі їм ази безпечної поведінки на дорозі, а також із задоволенням вивчали нові для них правила. Жодне питання, висловлене дитячими вустами, не залишилося без відповіді.
 
А після цікавої бесіди школярів очікував сюрприз, адже правоохоронці прибули у школи не самі, а зі своїми вірними помічниками – командою КВН-ЮІР Житомирської загальноосвітньої школи №16. Школярам було продемонстровано цікавий відеофільм за участю ЮІРівців, у якому було змодельовано найтиповіші ситуативні моменти, що трапляються на дорозі з дітьми. 
 

Ольга Номерчук, УДАІ УМВС  України в Житомирській області 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here