Home Освіта На Житомирщині боротимуться із депресією

На Житомирщині боротимуться із депресією

82
0
Впродовж жовтня  цього року в області планується проведення щорічної кампанії, присвяченої Всесвітньому дню психічного здоров’я. Цьогорічна його тема – «Депресія: глобальна криза».
 
Кампанія проходитиме шляхом реалізації молодіжного інформаційно-просвітницького мистецького проекту «Молодь за здорове життя!».
 
У рамках проекту відбудеться виставка малюнків «Відповідальність починається з мене», музично-мистецький захід «Музика душі». Пройдуть просвітницькі заходи з основ профілактичної медицини та здорового способу життя серед дітей та молоді, захисту здоров’я молоді від наслідків вживання енергетичних напоїв, алкоголю, тютюну, наркотиків.
 
Будуть надані пропозиції щодо виведення молодих людей з депресії та кризових станів через творчість, заняття спортом, формування активної життєвої позиції, пропаганди загальнолюдських життєвих принципів, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.
 
Це єдина щорічна кампанія з підвищення суспільної обізнаності у питання психічного здоров’я та психічних розладів, яка проводиться шляхом пропагандистських заходів на місцевому, регіональному та державному рівнях у понад 100 країнах світу. У нашій області такі заходи проводяться вже 12 років поспіль. 
 
Previous articleГлава УПЦ МП закликає Януковича ветувати закон про біометричні паспорти
Next articleТайсон: Клички показали, що мозковиті люди можуть бути боксерами

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here