Home Освіта Радник Президента презентував житомирським студентам книги з історії

Радник Президента презентував житомирським студентам книги з історії

74

У ЖДУ імені Івана Франка відбулася зустріч викладачів та студентів університету з радником Президента України Володимиром Зубановим, який привіз із собою книги з історії та ознайомився з науковим надбанням викладачів університету.

 

Як повідомляє прес-центр університету, у заході також взяли участь ректор ЖДУ ім. І. Франка Петро Саух та заступник голови Житомирської облдержадміністрації Олександр Никитюк. 

Оскільки радником Президента України Володимир Зубанов став лише у травні цього року, то насамперед гість пояснив аудиторії, чому саме він обійняв таку високу посаду. Зокрема поважний гість повідав свою біографію та поділився, у якому саме напрямку співпрацює та співпрацюватиме й надалі з Президентом України. Так, Володимир Зубанов наголосив, що його курс буде спрямований на відродження духовності українців, на підняття гуманітарних питань, без яких неможливий подальший розвиток України. Тому радник Президента України презентував велелюдній аудиторії комплект книг з історії України, які побачили світ у рамках започаткованого ним ще кілька років тому проекту «Україна. Історія великого народу». Цей національний патріотичний проект має просвітительську місію і налічує кілька напрямків: видання різних серій книг з історії (авторами яких є провідні вчені України), написання патріотичних музичних та художніх творів.

Інформація радника Президента України викликала цікаву розмову, у ході якої аудиторія отримала відповідь на низку актуальних запитань, які хвилюють усіх. Куди ми йдемо? Що ми будуємо? Як ми це маємо робити? Адже від цього залежить ефективність наших дій і майбутнє.

Варто зауважити, що під час перебування у ЖДУ імені Івана Франка радник Президента України Володимир Зубанов ознайомився й з напрацюваннями науковців університету. Зокрема з  гордістю університету – наборами для кабінетів фізики середніх і вищих навчальних закладів, які були розроблені силами викладачів ЖДУ імені Івана Франка та інженерів ВАТ «Електровимірювач» (м. Житомир).

Ректор університету Петро Саух розповів, що цей пілотний проект було запроваджено кілька років тому, щоб сільські школи мали такі прилади в спеціально облаштованих кабінетах. Проте нині проект затих. Олександр Никитюк запевнив ректора університету, що посприяє тому, щоб в обласний бюджет на 2014 рік було внесено фінансування на встановлення в сільських школах Житомирщини обладнання для кабінетів фізики, які підвищать знання учнів в електриці.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here