Home Освіта У «Лісовій казці» в дітях розвивають компетентну особистість

У «Лісовій казці» в дітях розвивають компетентну особистість

75

На теренах Житомирщини функціонує 688 дошкільних навчальних закладів, колективи яких активно працюють над забезпеченням дітей області якісною освітою. Одним із таких потужних осередків виховання та навчання маленьких громадян і є Житомирський спеціальний центр розвитку дитини санаторного типу № 41 «Лісова казка».

14 березня у цьому закладі відбувся день відкритих дверей, в рамках якого педагоги презентували здобутки центру та окреслили коло перспектив у роботі на освітянській ниві.

Про це інформує прес-служба облдержадміністрації.

У 14 групах закладу виховується понад 360 дітей, для повноцінного та розвитку котрих у центрі функціонують басейн, два фізіотерапевтичні кабінети, студії образотворчого мистецтва, художньої праці, кабінет практичного психолога, кабінет англійської мови, логопедичний консультативний пункт, хореографічна студія, а також гуртки «Грація», «Паперові фантазії» (початкового моделювання), «Веселі музики» та «Дельфін» (навчання дітей плаванню).

Крім того, 20-м дітям, які неохоплені дошкільними закладами, надається можливість відвідувати заняття, ранки, фізіотерапевтичний кабінет, басейн, гуртки, отримувати консультацію фахівців.

Справжньою родзинкою центру є зимовий сад: малюки з великим задоволенням пізнають у ньому навколишню природу.

Особлива увага в дошкільному закладі приділяється створенню предметно-розвивального середовища, яке в нашому садочку максимально наближене до потреб та інтересів дітей, що сприяє збереженню здоров’я, розвитку інтелекту, самостійності, індивідуальних здібностей, а в цілому – вихованню успішної, компетентної особистості.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here