Home Освіта Житомирські дітлахи відвідали у Києві Мистецький Арсенал

Житомирські дітлахи відвідали у Києві Мистецький Арсенал

85
0

Житомирські діти взяли участь в освітньому проекті лабораторії винахідників SPARK!LAB та відвідали у Києві Мистецький Арсенал.  

Упродовж 16 років це – один з найуспішніших освітніх проектів Музею американської історії і освітня програма, яка активно реалізується в культурних та мистецьких закладах США, передає Житомирська хвиля. 

Вперше SPARK!LAB представлена в іншій країні і за короткий час, з початку вересня, набула популярності серед українських дітлахів – її відвідали тисячі дітей разом з батьками або вчителями. З Житомира до Мистецького арсеналу прибули вихованці художньої студії при молодіжній спілці художників та мистецтвознавців.

"Дуже сподобалась наукова лабораторія, де були показані різноманітні схеми та пристрої, за допомогою яких можна щось пояснити в мистецтві з точки зору науки. Діти відвідали багато стендів, де за декілька хвилин могли зробити собі різні моделі, наприклад, летючого змія, або інші конструкції", розповідає голова спілки Інна Величко.
 
Після занурення у світ науки, діти оглянули скульптурний салон, де представлені роботи 50 сучасних українських скульпторів, а ще побували в центрі Української культури та мистецтва, де відкрилась виставка нашого земляка, заслуженого художника України Юрія Камишного.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here