Головна Політика «Автоцивілка» в Житомирі подорожчає

«Автоцивілка» в Житомирі подорожчає

79
0

Комітет з тарифної політики Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) порекомендував страховикам продавати "автоцивілку" дорожче.

Про це повідомили джерела в бюро, передає "Комерсант-Україна".

За їх даними, комітет МТСБУ 31 січня підтримав ініціативу дирекції бюро і рекомендував страховикам при укладанні договорів обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності (ОСАЦВ) не використовувати мінімальні «підвищуючі» коефіцієнти.

84 страховикам, працюючим на ринку "автоцивілки", запропоновано збільшити мінімальні коефіцієнти на 20%.

Як пише видання, вартість поліса ОСАЦВ визначається виходячи з шести критеріїв, але діапазон коригувальних коефіцієнтів застосуються лише до трьох із них: це залежність від місця реєстрації автомобіля (К2); від сфери використання транспорту (К3); від водійського стажу (К4).

Наприклад, до автомобіля з реєстрацією в Броварах можуть застосовуватися коефіцієнти від 1 до 2,5. У бюро пропонують від 1,2.

У бюро вважають, що дану міру слід ввести на той період, поки не набудуть чинності нові тарифи ОСАЦВ.

"Підвищення тарифів, ініційоване МТСБУ, – це тривалий процес. Пройшов вже місяць з моменту подачі розрахунків в Нацкомфінуслуг, але невідомо, коли регулятор розгляне їх і яке рішення прийме. А зміни ринку потрібні вже зараз", – сказало одне з джерел.

До того ж дирекція МТСБУ у зв’язку з невдоволенням ряду страховиків майбутнім підвищенням базового платежу з 180 грн до 320 грн (+77,8%) може подати на розгляд регулятора навіть нижчу суму – 272 грн (+51%).

У цьому випадку страхування подорожчає на 15-20%.

За матеріалами Української правди

 


ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here