Головна Політика Житомирський міський бюджет поповнився на 50 млн.грн

Житомирський міський бюджет поповнився на 50 млн.грн

111
0

На 50,5 млн. грн. збільшено міський бюджет. Про це повідомив директор департаменту бюджету і фінансів міської ради Сергій Гаращук під час останньої  сесії міської ради.

З державного бюджету для бюджету міста виділено майже 36 млн. грн., з яких 27,7 млн. грн. – відшкодування різниці в тарифах на послуги теплопостачання, які надаються комунальним підприємством «Житомиртеплокомуненерго».

"На ремонт доріг і вулиць міста за рахунок державних коштів Житомир отримав 11 мільйонів… А попередньо за розрахунками, запропонованими Укравтодором, місто мало б отримати лише 3,5 млн. грн. на ремонт доріг. Нині у нас вперше з’явилась можливість частину цих коштів (931,5 тис. грн.) у рамках кошторису перерозподілити на ремонт прибудинкових територій, чого раніше не здійснювалось", –  зазначив міський голова Володимир Дебой.

Як зазначив директор департаменту, міська влада, спрямовуючи майже 4 млн. грн. із міського бюджету на співфінансування пріоритетних проектів, має змогу додатково залучити близько 11 млн. грн. державних коштів та ще 1 млн. грн. із позабюджетних джерел на покращення стану об’єктів комунальної власності міста. Серед визначальних проектів – заміна зношеного та аварійного устаткування хлораторної водопровідної насосної станції ІІ-го підйому – 5,4 млн. грн., заміна ліфтів у житлових будинках міста – 1,2 млн. грн., завершення будівельно-монтажних робіт музичної школи по вул. Михайлівській – близько 4 млн. грн. 

В цілому на потреби підприємств, установ та організацій комунальної власності з усіх джерел фінансування додатково спрямовано майже 63 млн.грн. Депутати міської ради ухвалили відповідне рішення, повідомляє офіційний сайт Житомирської міської ради.


ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here