Головна Гроші Найбільші цінники на яйця та м’ясо: Держстат показав, як зросли ціни у...

Найбільші цінники на яйця та м’ясо: Держстат показав, як зросли ціни у жовтні

536
0

З 24-лютого в Україні змінилися ціни практично на  все – від продуктів до транспорту. Житомиряни відчули подорожчання з шалених цін на сіль, вона коштувала по 60 гривень. Також з вересня на місцевому ринку почали зростати ціни на овочі. Проте найбільше подорожчали яйця та м’ясні продукти. 

Про це повідомляє Держстат: 

“Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2022 року порівняно з вереснем 2022 року становила 2,5%, з початку року – 24,8%, порівняно з жовтнем 2021 року – 26,6%.”- йдеться в повідомленні. 

Загалом на споживчому ринку найбільше подорожчали яйця, сало, овочі та фрукти. 

“На споживчому ринку у жовтні ціни на харчові продукти та безалкогольні напої зросли на 4,2%. Найбільше подорожчали яйця — на 60,5%. На 11,3-2,3% зросли ціни на сало, овочі, фрукти, м’ясо та м’ясопродукти, безалкогольні напої, рибу та продукти з риби, сири, олію, молоко. Проте подешевшали продукти перероблення зернових — на 4,8%”, – пишуть спеціалісти.

Майже на 2% подорожчав одяг та медичні послуги. 

Одяг та взуття подорожчали на 1,9%, зокрема взуття – на 2,1%, одяг – на 1,7%. Зростання цін у сфері охорони здоров’я на 1,2% відбулося насамперед шляхом подорожчання послуг лікарень – на 1,8% та амбулаторних послуг – на 1,6%, – додають у Держстандарті. 

Нагадаємо, що з серпня вже почалося подорожчання на Житньому ринку.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here