Home Люди Сім’я Лариси та Олександра Скопців вирощує 13 видів батату, арахіс та чуфу...

Сім’я Лариси та Олександра Скопців вирощує 13 видів батату, арахіс та чуфу в Звягелі

998

Лариса та Олександр Скопець із міста Звягель на ділянці біля батьківської хати вже чотири роки вирощують батат (солодку картоплю). У цьому сезоні мають аж 14 різних сортів. Наразі починають збір урожаю і вже приймають замовлення від покупців. Відправляють поштою по всій Україні. Ціна  – 90 гривень за кілограм.

Розповідають, що батат можна запікати, використовувати у супи, борщі, як начинку, робити пюре, додавати сирим у салат тощо. Ця рослина дуже корисна і чудово підходить поціновувачам здорового харчування. Зберігатися у приміщенні з дотриманням температурного режиму (+12…+20 градусів) може кілька місяців. Пророщувати батат починають у січні-лютому, далі пагони зрізають і вкоріняють у пластикову тару, а в травні  висаджують у відкритий  ґрунт, поливають. Додатково не вносять жодних добрив, лише перегній. Колорадські жуки батат не чіпають, але його можуть погризти слимаки, дротянка чи миші.

По сусідству із бататом – декоративні гарбузки чудернацьких форм, далі  – арахіс і чуфа. Їх плоди, каже пані Лариса, дуже смачні й поживні. Вже незабаром теж  будуть готові до вживання: після викопування потрібно просушити, аби позбутися залишків ґрунту і зайвої вологи, відділити від стебла.

Читайте також: Морквина на 300 г: на Житомирщині поділилися секретами вирощування овочів. ФОТО

«Арахіс ми вирощуємо вже другий рік. У минулому дуже сподобалося, тож вирішили повторити. Це земляний горіх: постійно має бути в землі. Треба кілька разів за сезон  підгортати ґрунт. У нас виростає височенний, тому кущі ділимо навпіл і цвіт також засипаємо землею. Рослина   – теплолюбива, найбільша потреба у теплі в період цвітіння і плодоутворення, а також в цей час потрібно інтенсивно поливати, аби було достатньо вологи.  Як тільки зберемо батат,  візьмемося за арахіс. Горіхів багато, тому буде  і на продаж, але з  вартістю поки не визначилися, – пояснює Лариса Скопець. – Чуфа (смикавець їстівний або земляний мигдаль) – абсолютно нова для нас культура родини осикових родом із Північної Африки. Я довго шукала її, аби просто спробувати і це було   проблематично. Врешті вдалося знайти насіння на продаж. Рослина досить цікава, невибаглива – періодично потрібно підливати, полоти від бур’янів і підгортати кущі,  але копати  важко, бо коріння з плодами у брилах землі.  Збирати можна тоді, коли бадилля пожовтіє. На смак горіхи подібні до мигдалю. Можна їсти в сирому вигляді, підсмажувати, дрібнити і додавати у випічку, халву. Читала в мережі, що у деяких країнах ці бульбочки використовують як замінник кави, виготовляють олію, прохолодні напої».

Юлія Демусь

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here