Головна Гроші Вертолітний майданчик та морг – за проєкт на ремонт обласної лікарні ОДА...

Вертолітний майданчик та морг – за проєкт на ремонт обласної лікарні ОДА заплатить 17 млн грн “своїй” фірмі

2481
0

Оновлення усіх корпусів та майже усіх відділень, а також будівництво вертолітного майданчика біля корпусу №1 та переоблаштування стерилізаційної у морг (моргу наразі в лікарні немає, – ред.) передбачено у рамках реконструкції обласної лікарні ім. Гербачевського в Житомирі.

Наразі про самі роботи з реконструкції не йдеться. Для цього ще мають виготовити проєктно-кошторисну документацію за майже 17 млн грн.

Підряд на виготовлення проєкту за 17 млн грн має найвищі шанси отримати “своя” фірма – ТОВ “Будівельний Альянс Монтажпроект”. Саме вона по другому колу будувала один і той же дитячий садочок в області, а також ганебно (за словами голови облради Федоренка) відремонтувала музей Лесі Українки у Новограді-Волинському.

1 листопада пройшов аукціон на визначення підрядника, мінімальну суму в якому – 16 млн 990 тис. грн – запропонувало ТОВ “Будівельний Альянс Монтажпроект”. Тобто ціна під час аукціону знизилася лише на 10 тис. грн. Цікаво, що участь в аукціоні брали лише дві фірми, одна з яких – ПП “Ремводпласт Плюс”. Вони ж змагалися і за 6-мільйонний тендер на виготовлення проєкту реконструкції обласної дитячої лікарні.

У проєкті розробник має передбачити шість черг реконструкції.

1 черга – реконструкція лікувального корпусу №1 (відділення хірургії, кардіології, нейрохірургії, пульмонології, ревматології, експрес-лабораторії. У проєкті мають передбачити прибудову операційного блоку та блоку з палатами для реанімації загальною площею 27 тис. кв.м., а також – влаштування вертолітного майданчика).

2 черга – лікувальний корпус №2 (реконструкція банку крові, центру малоінвазивної хірургії, ортопедично-травматологічного, проктологічного, опікового, гематологічного відділень,  гемодіалізу, нефрології з ліжками інтенсивної терапії).

3 черга – лікувальний корпус №3 (реконструкція оториноларингологічного, ендокринологічного, гастроентерологічного відділень).

4 черга – лікувальний корпус №4 (реконструкція відділень – мікрохірургії ока, гінекології та урології).

5 черга – лікувальний корпус №5 (реконструкція терапевтичного відділення №1, гематологічного відділення та відділення реабілітації).

6 черга – реконструкція адміністративно-господарських будівель (переоблаштування стерилізаційної під морг, бібліотеки – під приміщення для розміщення родичів відвідувачів, харчоблоку – під багатофункціональне приміщення. Також у проєкті має бути приміщення для медичних відходів).

Згідно із технічним завданням, проєкт мають виготовити до 1 квітня 2022 року.

Що відомо про ТОВ “Будівельний Альянс Монтажпроект”

Згідно із даними Youcontrol, компанія створена три роки тому та одразу почала отримувати багатомільйонні державні тендери: у 2019 році – на 14 млн, у 2020 – на 244 млн грн та у 2021 році – майже на 400 млн грн.

Формальний бенефеціар компанії – Артем Гамоцький.

Однак реально ТОВка наближена до Романа Гринкевича. Його родину пов’язують з великою кількістю фірм: ТОВ «Візин Річ», ТОВ “Ві.Ай.Пі”, підприємство “КРАСНО”, засноване радою Українського фонду “Реабілітація інвалідів”, ТзОВ “ПЕРСПЕКТИВА “МIСТО БУД” та ін.

Про те, що ТОВ “Будівельний альянс монтажпроект” може входити до кола родини Гринкевичів свідчить ухвала суду, якою накладено арешт на майно ТОВ “ВІЗИН РІЧ”, серед якого вилучено і печатку ТОВ “Будівельний альянс монтажпроект”.

Його фірми отримують найдорожчі підряди “великих будівництв” – реконструкції “Авангарду” та Магістрату, а також буде ремонтувати меморіальний будинок Корольова.

Цікавим є той факт, що купують будівельні матеріали фірми у себе, щоб не платити податки на прибуток. Наприклад, ТзОВ “ПЕРСПЕКТИВА “МIСТО БУД”, що реконструювала”Авангард”, купила на 2,9 млн грн будівельні матеріали у ТОВ “Будівельний альянс монтажпроект”, що займається садочком. А ТзОВ “Вiзин Рiч” купила в ТОВ “Будівельний альянс монтажпроект” будматеріали на ремонт краєзнавчого музею.

Наближені і пов’язані з ТОВ “Будівельний Альянс Монтажпроект” фірми: ТОВ «ВІЗИН РІЧ», ТОВ «ВІ.АЙ.ПІ», підприємство “Красно”, засноване фондом “Реабілітація інвалідів”, ТОВ “Будівельна компанія “Верховина”, “Львівінвестбуд”, ТОВ “Ренесан-Стиль”, ТЗОВ “АТ Західенерго”, ТОВ “Львівський будівельний холдинг”, ТОВ “Мегабудмакс”, ТОВ «Вест Білдінг Груп», “Місто Буд”.

Зв’язки “Будівельний Альянс Монтажпроект”

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here