Головна Війна Якими ракетами обстрілюють Житомир та інші міста України і скільки їх залишилося...

Якими ракетами обстрілюють Житомир та інші міста України і скільки їх залишилося в Росії

338
0

З 24 лютого росіяни почали обстрілювати українські міста. Житомиряни теж відчули на собі потужність ракет окупантів. Звісно, наше ППО їх активно збиває, але вони летять зі швидкістю 3 тисячі кілометрів за годину. 

По це в ефірі  24-каналу повідомив речник Повітряних сил України Юрій Ігнат:

«Не можна розрахувати на те, що у Росії закінчуються ракети. Противник зараз змінив тактику і застосовує радянські ракети Х-22. Ті ракети вироблялися у радянському союзі, тому вони недорогі. Більш сучасні ракети, такі як Х-121, коштують 5 мільйонів і вище. Це вже новітня технологія: у них велика дальність, окупантам не треба підлітати до України, вони злетіли – випустили й сіли назад. Проте такі сучасні ракети дорогі. Тому зараз вони починають економити. І запускають Х-22, які руйнівні з бойовою частиною 950 кілограм, але й водночас і не точні. Дальність 600 кілометрів». 

За словами речника Повітряних сил, російські крилаті ракети Х-101 чи “Калібр” набирають велику швидкість і збити їх надзвичайно важко. 

«Ми бачимо запуск, знаємо її приблизний маршрут, вираховуємо алгоритм. Хоча вона може змінювати його по маршруту. Все залежить від рельєфу місцевості, також вона може летіти в руслах річок. Так цю ракету збити легше через те, що є час на підготовку. Такі надзвукові ракети, як “Онікс”, Х-22, “Кинджал” – збивати дуже важко. По-перше, тут справа часу – від запуску до влучання проходять лічені хвилини. По-друге, їхня швидкість – понад 3 тисячі кілометрів за годину. Тому нам зараз потрібно сучасне ППО, аби могли більше збивати їхніх ракет».

Нагадаємо, що на Житомирщині окупанти пошкодили 2204 будинки. Нещодавно росіяни вчинили масові обстріли військових об‘єктів навколо Житомира – 24 ракети за дві години. За чотири дні по українських містах вдарили 130 ракетами.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here