Home Війна Ружинський осередок Волонтерського штабу “Українська команда” став ініціатором масштабного гуманітарного збору

Ружинський осередок Волонтерського штабу “Українська команда” став ініціатором масштабного гуманітарного збору

252
0

У селах Ружинської громади збирали продукти, одяг, взуття, посуд, плели маскувальні сітки, випікали хліб, аби передати захисникам на передову.

Орієнтовно понад 5 тонн вантажу волонтерським рейсом доставили в деокуповані міста та села на сході України, а також військовим кільком бригад, які зараз в складних умовах захищають Україну. 

Ще одному підрозділу передали автомобіль та рації. Його придбали завдяки зусиллям Волонтерського штабу “Українська команда” Ружинщини та “Громадського активу Ружинщини”. 

«Будь-яка зібрана допомога є важлива, – каже керівник  Ружинського осередку Волонтерського штабу “Українська команда” Ігор Зозуля. Втім, найважливіше – ми завезли для Бахмутського стабілізаційного медичного центру медикаменти, які передали місцеві підприємці, благодійники з Німеччини та діаспора Українців ГІ «Україно Греціка Ініціатива».

Такі волонтерські рейси – ризиковані. Але згуртованість українців – це те, що веде до Перемоги.

Дивіться також відео: Допомога в Бахмут та звільнені міста: як жителі Ружинської громади підтримують військових і цивільних

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here