Home Війна У Житомирській області формують нові військові підрозділи, – ОВА

У Житомирській області формують нові військові підрозділи, – ОВА

1475

Формування нових військових підрозділів ЗСУ нині триває в Житомирській області. Зокрема, формується стрілецький батальйон для забезпечення додаткової оборони громад області.

Про це повідомив голова ОВА Віталій Бунечко:

“На Житомирщині триває формування нових військових підрозділів Збройних Сил України. Про це сьогодні йшлося під час спільної наради за участі керівництва Житомирської обласної військової адміністрації, місцевих громад та представництв територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Вже зараз усі охочі мають можливість записатися до стрілецького батальйону, який забезпечуватиме додаткову оборону громад області”.

Він зазначив, що військо має поповнитися мотивованими бійцями. Для поповнення штату військовослужбовців ОВА скоординовує роботу влади, підприємств, центрів комплектування та соціальної підтримки та військових підрозділів.

Бунечко додав, що представники територіальних центрів мають забезпечити максимально сприятливі умови прийому бажаючих стати до лав ЗСУ.

“Ще одна важлива складова – сповіщення жителів області про проходження військової служби, звірку даних військовозобов’язаних, що постійно перебувають та зареєстровані на Житомирщині, зокрема через центри зайнятості й центри надання адмінпослуг”, – повідомив Бунечко.

Нагадаємо, жителям міст на Житомирщині оголосили підозри за ухилення від призову.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here