Головна Здоров'я У Житомирській області перевірили якість води з кранів: більшість проб не відповідають...

У Житомирській області перевірили якість води з кранів: більшість проб не відповідають нормам

741
0

189 проб питної води централізованого водопостачання відібрали для дослідження в Житомирській області. Із них більшість – 52% – не відповідають гігієнічним нормам.

Про це повідомили в управлінні Держпродспоживслужби області:

“З початку року за участі спеціалістів територіальних управлінь ГУ ДПСС в Житомирській області відібрано 189 проб питної води централізованого водопостачання. За результатами відомчого контролю, не відповідало гігієнічним нормативам 99 проб (52,3%). Досліджено за мікробіологічними показниками – 189 проби, відхилення склало 13,2 % та за санітарно-хімічними показниками – 189 проб, відхилення від гігієнічних норм склало 39,1 %”.

Із джерел децентралізованого водопостачання дослідили 57 проб води питної, відхилення встановлено у 35 пробах (61,4 %), зокрема за санітарно-хімічними показниками не відповідало 43,8 % проб, за мікробіологічними показниками – 17,5 %.

Також у дослідженнях 27 проб води поверхневих водойм І категорії виявили відхилення у 23 зразках (85 %), зокрема за санітарно-хімічними показниками не відповідало 66,6 % проб, за мікробіологічними показниками – 18,5 %.

Нагадаємо, житомирський водоканал повідомив, що вода, яка подається на місто, відповідає нормам.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here