Головна Гроші У Житомирі на приміських маршрутах підняли вартість проїзду

У Житомирі на приміських маршрутах підняли вартість проїзду

973
0

У Житомирі перевізники, що працюють на приміських маршрутах, підняли вартість проїзду.

Про це обурюються житомиряни у соцмережах.

«Нова вартість проїзду в приміському маршруті #115 “Житомир – Озерне”

За статистикою після здорожчання проїзду в приміському транспорті, йде зростання проїзду в міському, тільки от питання на скільки?!», – написав Роман Мусійчук у Фейсбук.

Зокрема, проїзд із Житомира до Озерного вже 17 грн, Житомир – Пряжів коштує 14 грн, із Житомира до Новогуйвинська – 13 грн, до Гуйви – 10 грн.

За інформацією Житомир.info, вартість проїзду підняли без попереджень і на маршруті №110 (той же перевізник) з 12 до 15 грн.

Проїзд по місту у них поки залишається за тим же тарифом.

Однак, як повідомляли раніше, у мерії вже заговорили про підняття тарифів на проїзд у Житомирі.

«Питання підняття вартості проїзду на часі, треба обговорювати, але тільки визначитися, коли. Зі сторони перевізників  теж повинні бути виконані вимоги. Ми говоримо про транспорт, на який заслуговує наш пасажир. Це покращені умови, більша пасажиромісткість. Я думаю, це повинно бути одночасно. Після підписання договорів та виконання умов, якщо ми побачимо зміни, як на деяких маршрутах – перевізник оновився і випустив автобуси, які відповідають усім вимогам. Тоді ми будемо говорити», – зазначив під час брифінгу щодо транспортної мережі заступник мера Олександр Шевчук.

Раніше у коментарі “Першому житомирському” Підпокровний повідомив, що про підвищення тарифів після запуску нової мережі не планується.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here