Головна Різне Активісти вимагають повернути газомережу у власність Житомира

Активісти вимагають повернути газомережу у власність Житомира

391
0

Житомирська міська рада звернулася до Президента та Верховної Ради щодо ситуації з підняттям тарифів АТ «Житомиргаз».

Це рішення прийняли під час позачергової сесії міськради у четвер, 4 листопада.

Під стінами даного підприємства 25 жовтня зібралися жителі області, активісти, депутати та журналісти, щоб взяти участь у громадських слуханнях щодо збільшення тарифів на газ для населення.

На сесії Житомирської міської ради активісти звернулися до мера та депутатів щодо повернення газотранспортної мережі у власність Житомирської об’єднаної територіальної громади:

«Житомирська громада минулого тижня об’єдналася проти Житомиргазу, які хотіли збільшити тариф на транспортування для населення. Цей факт є обурливим. Ми не почули жодних аргументів, які спонукали Житомиргаз піднімати тарифи. Ми маємо зробити все, для повернення всієї газотранспортної системи у власність нашої громади, а не щоб вона далі належала олігархам».

Міський голова Сергій Сухомлин підтримав думку громади, що тарифи АТ «Житомиргаз» – необґрунтовані.

«Я за об’єктивні тарифи, але в даній ситуації цинізм в тому, що кожного року “Житомиргаз” збільшує тариф на транспортування газу. Фактично, цей тариф збільшується щороку на 30%. У сам тариф людям закладають недоотриманий прибуток за декілька минулих років.

Ми неодноразово говорили про повернення мережі громаді міста. Якщо сказати об’єктивно, то не так просто це зробити, бо є дуже багато моментів технічно. На рівні області таке можна зробити», – каже Сухомлин.

Ситуація з тарифами АТ «Житомиргаз» поки що у підвішеному стані. Чого чекати від підприємства – невідомо, проте громада наголошує – ця боротьба буде продовжуватися.

Нагадаємо, 25 жовтня активісти вибила двері “Житомиргазу”, щоб потрапити на громадські слухання щодо тарифів. На мітинг людей звав міський голова, однак сам не прийшов. На депутатській комісії в облради вирішили, що “Житомиргаз” до регультатів громадських слухань має подати позицію громадськості, яка прийшла під двері установи 25 жовтя.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here