Home Різне Привезли модулі: влада показала, як проходить будівництво нового дитсадка за 1 мільйон...

Привезли модулі: влада показала, як проходить будівництво нового дитсадка за 1 мільйон євро

121


У Овручі будують новий дитячий садочок за естонською технологією. У новому садочку будуть навчатися 160 діток. На даному етапі будівництва вже привезли модулі з меблями та побутовою технікою.

Про це пише голова ОВА Віталій Бунечко:

“Садочок розрахований на 160 діток та 20 працівників. Його загальна вартість складає майже 1 мільйон євро. Більшу частину витрат взяв на себе естонський уряд. Декілька днів тому до будівельного майданчика були доставлені з Естонії модулі майбутньої будівлі, триває монтаж конструкцій на підготовлений фундамент. Модулі прибувають одразу з усім необхідним устаткуванням: меблями, побутовою технікою та, навіть покриттям для ігрових кімнат та іграшками”, – йдеться в повідомленні.

Довідково. Основною перевагою таких садків є їх повна адаптивність до теперішніх умов, дотримання усіх інклюзивних й енергоощадних норм та головне, довговічність. Конструкції розраховані щонайменше на 50 років служби. Такі споруди екологічно безпечні для малюків та готові до експлуатації одразу після завершення монтажу. Також садочок буде укомплектований кухнею, їдальнею і великим бомбосховищем для усіх дошкільнят та персоналу закладу

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here